Aquapark

()

Nikdy jsem v aquaparku nebyla, znám jen normální bazén. Ale teď jsem jeden lokální začala navštěvovat.

Ten název je podle mého názoru maličko nadnesený, je to prostě jen bazén, vedle kterého je ještě dětský bazének, vířivka a ještě  maličký kulatý bazének, ve kterém se dokola točí voda. A nechodí tam moc lidí, takže aquapark neaquapark, člověk si dobře zaplave a často je v tom bazénu (a někdy dokonce v celém areálu) i úplně sám. Přesně této situace jsem využila k prozkoumání té úžasné točící atrakce, a vlezla jsem dovnitř.

Super. Teplý. Člověk víří dokola a nemusí se ani hnout, a že je to docela fičák. Pár minut jsem si to užívala, ale pak mě to přestalo bavit a chtěla jsem jít ven. V tu chvíli jsem zjistila, že nevím, jak se z té věci vystupuje. Postavit se nešlo, to mi hned podtrhlo nohy a udělala jsem si další kolečko. Chytnout se hladkých stěn bylo marný. Několikrát se mi podařilo zachytit se rukou nějakého žlábku, ale po vyčerpávajícím boji jsem se pokaždý utrhla a jela zas dokola.

Tak jsem tam takhle kroužila asi hodinu a půl a přemýšlela, jestli v deset večer, kdy končí otvíračka, někdo ty atrakce projde a osvobodí mě, anebo tam budu až do rána. Naštěstí tam potom přišel nějakej člověk, kterej, když viděl můj marný boj, tak se zaháknul za zábradlí a pomohl mi vylézt ven a zachránit mi holý život.

Pak tam neuváženě vlezl on sám, tak mu přeju hodně štěstí, za necelý tři hodiny zavíraj, tak snad ho někdo najde.

Líbí se vám tento článek?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasů:

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.